O firmie
diagnostyka komputerowa Zamość

PIT STOP ProfiAutoSerwis

Firma została założona w 2013r. wstępnie jako serwis auto elektroniki samochodowej. Rozpoczynając działalność założenie było takie, aby diagnozować oraz eliminować usterki elektryczne i elektroniczne w samochodach osobowych, ponadto montaż wyposażenia dodatkowego. Już rok później założenia uległy zmianie, związane było to potrzebami rynku. Budując zaufanie z klientem od samego początku weryfikowaliśmy, czego klient od nas oczekuje.
Po roku powstał pomysł na profesjonalny serwis klimatyzacji - od 2014 roku serwisujemy klimatyzację r134a (od 2019r również 1234yf), służymy pomocą w kompleksowych naprawach układów klimatyzacji począwszy od standardowej obsługi, kończąc na zatartych układach. Jako jedni z niewielu oferujemy profesjonalne odgrzybienie układu wentylacji środkiem bakteriobójczym marki TUNAP. Z biegiem czasu ilość zleceń wzrastała, by stawić temu czoła wzrastała kadra wykwalifikowanych techników.
Kolejnym krokiem do przodu stały się instalacje LPG. Przechodząc drogę doboru kadry pracowniczej, szereg specjalistycznych szkoleń teoretycznych i praktycznych, do oferty dołączył montaż i serwis instalacji lpg. Początkowo wyłącznie BRC - dziś BRC, KME, ZAVOLI, AC STAG. Są to 4 wyselekcjonowane marki spośród wielu dostępnych na rynku. Każda z nich ma do zaoferowania dobrą instalację lpg - a obowiązkiem naszego doradcy jest przyporządkowanie odpowiednich podzespołów do auta klienta. Stawiając czoła nowym rozwiązaniom w pojazdach napędzanyh silnikami benzynowymi, montujemy również instalacje do aut z bezpośrednim wtryskiem paliwa.
Montujemy każde doposażenie pojazdu m.in. haki holownicze, multimedia.
instalacje lpg Zamość

Równolegle z pomysłem na instalacje lpg, powstała koncepcja serwisowania układów oczyszczania spalin w pojazdach z silnikiem diesla, czyli filtrów cząstek stałych oraz EGR. Dzięki zaawansowanym szkoleniom w Centrum Szkoleniowym BOSCH pozyskaliśmy wystarczającą wiedzę oraz certyfikaty, by zajmować się tego typu naprawami.

Regularnie szkolimy się. Kadra mechaników uczestniczy w szkoleniach technicznych m.in. w Centrum Szkoleniowym Bosch. Kadra kierownicza natomiast sukcesywnie korzysta ze szkoleń usprawniających zespołową pracę.


W 2018r. dołączyliśmy do sieci PROFIAUTOSERWIS.

klimatyzacja samochodowa Zamość

Idąc kolejne kroki w przód nieprzerwanie badając potrzeby rynku, postawiliśmy na kompleksowość napraw. Od kilku lat świadczymy usługi związane z kompleksową naprawą pojazdów. Zajmujemy się naprawą mechaniki samochodowej w zaawansowanym stopniu: remonty silników, rozrządy, sprzęgła, układy hamulcowe, zawieszenia, układy wydechowe, serwisy olejowe. Wykwalifikowana kadra mechaników sprosta wszelkim problemom z każdym pojazdem.

Oferujemy przeglądy eksploatacyjne pojazdów. Sugerując ich wykonywanie co najmniej raz do roku chcemy uchronić właścicieli aut przed dużymi naprawami, pilnując poprawnego stanu technicznego.

Dla właścicieli nowych lub kilku letnich pojazdów mamy w ofercie przeglądy zgodne z harmonogramem producenta. Wykonujemy obsługę, przeglądy, naprawy również w prawie nowych autach.

Dzięki wsparciu AUTODATA oraz dokumentacji BOSCH wiemy wszystko na temat danego pojazdu oraz mamy bardzo duże możliwości przy diagnostyce oraz naprawie.

W 2022r. dołożyliśmy do oferty diagnostykę komputerową zaawansowaną wraz z dokumentacją techniczną 150 marek pojazdów. Pracujemy na sprzęcie renomowanych marek: LAUNCH, BOSCH KTS.

Oferujemy również diagnostykę / programowanie on-line PASSTHRU. Dzięki wykupionym dostępom do oprogramowania producentów możemy wykonać diagnostykę/kodowanie/programowanie na poziomie serwisowym ASO.

Oferujemy nieodpłatnie auto zastępcze na czas naprawy.

mechanik samochodowy Zamość

OD PAŹDZIERNIKA 2022r. jesteśmy do dyspozycji w dwóch lokalizacjach:

Ul. Starowiejska 8 oraz Ul. Graniczna 2B
warsztat samochodowy Zamość

Poza usługami w ofercie posiadamy akcesoria samochodowe m.in: wycieraczki, żarówki, xenon, alarmy, sterowniki zamków, światła dzienne, kamery, czujniki parkowania, rejestratory trasy, chemię i perfumy samochodowe.

Już kilka lat temu postawiliśmy na:

  • najwyższą jakość obsługi klienta
  • wyspecjalizowaną kadrę pracowników i najwyższą jakość wykonywanych prac
  • kompleksowość, by klient mógł w jednym miejscu wykonać wszystkie czynności przy naprawie/serwisie/ doposażeniu swojego pojazdu.

Od postanowienia staramy się nieprzerwanie rozwijać i realizować z myślą o jak najlepszym komforcie klienta i bezpieczeństwie jego pojazdu.

diagnostyka komputerowa Zamość
Już teraz umów się na wizytę w naszym warsztacie samochodowym w Zamościu! Nasi doświadczeni mechanicy czekają na Ciebie.

Zapraszamy!

Diagnostyka komputerowa Zamość, Instalacje lpg Zamość, Klimatyzacja samochodowa Zamość, Mechanik samochodowy Zamość, Warsztat samochodowy Zamość

Polecam program do warsztatu samochodowego Warsztat24.com, na którym pracuję od lat
instalacje lpg Zamość

Dane kontaktowe

ul. Starowiejska 8, 22-400 Zamość,
515-840-869, 535-144-686

ul. Graniczna 2B, 22-400 Zamość,
570-551-408, 604-561-681


pitstop.zamosc@gmail.com

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00-17:00
Sob: nieczynne
Niedziela: nieczynne
1619455

Nawigacja

Copyright 2022 © PIT STOP S.C.Projekt i wykonanie  klimatyzacja samochodowa Zamość WGB-Group

diagnostyka komputerowa Zamość

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.