auto elektronika zamość

PIT STOP autoelektronika serwis klimatyzacji DPF zabudowy AUDIO i CB

diagnostyka zamość

Firma została założona w 2013r. wstępnie jako serwis auto elektroniki samochodowej. Rozpoczynając działalność założenie było takie, aby diagnozować oraz eliminować usterki elektryczne i elektroniczne w samochodach osobowych, ponadto montaż wyposażenia dodatkowego. Już rok później założenia uległy zmianie, związane było to potrzebami rynku. Budując zaufanie z klientem od samego początku weryfikowaliśmy, czego klient od nas oczekuje.

Po roku powstał pomysł na profesjonalny serwis klimatyzacji i mimo ciężkich początków cel został zrealizowany - od 2014 roku serwisujemy klimatyzację 134a (od niedawna również 1234yf), służymy pomocą w kompleksowych naprawach układów klimatyzacji począwszy od standardowej obsługi, kończąc na zatartych układach. Jako jedni z niewielu oferujemy profesjonalne odgrzybienie układu wentylacji środkiem bakteriobójczym marki TUNAP. Z biegiem czasu ilość zleceń wzrastała, by stawić temu czoła wzrastała kadra wykwalifikowanych techników.elektryka samochodowa zamość

Następnie pojawił się pomysł na instalacje lpg. Przechodząc drogę doboru kadry pracowniczej, szereg specjalistycznych szkoleń teoretycznych i praktycznych, do oferty dołączył montaż i serwis instalacji lpg. Początkowo wyłącznie BRC - dziś BRC, KME, ZAVOLI, STAG. Są to 4 wyselekcjonowane marki spośród wielu dostępnych na rynku. Każda z nich ma do zaoferowania dobrą instalację lpg - a obowiązkiem naszego sprzedawcy jest przyporządkowanie odpowiednich podzespołów do auta klienta. Stawiając czoła nowym rozwiązaniom w pojazdach montujemy również instalacje do aut z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

Równolegle z pomysłem na instalacje lpg, powstała koncepcja serwisowania układów oczyszczania spalin w pojazdach z silnikiem diesla, czyli filtrów cząstek stałych oraz EGR. Dzięki zaawansowanym szkoleniom w Centrum Szkoleniowym BOSCH pozyskaliśmy wystarczającą wiedzę oraz certyfikaty, by zajmować się tego typu naprawami.serwis klimatyzacji zamość

Skupiając się na wygodzie klienta już od długiego czasu wykonujemy również okresowe serwisu pojazdów - m.in. wymiany oleju i filtrów, kasowanie inspekcji. Zajmujemy się naprawą mechaniki samochodowej: układy hamulcowe, zawiesznia, układy wydechowe. Oferujemy przeglądy ekspoloatacyjne pojazdów, w celu dbania o poprawny stan auta (nie mylić z przeglądami technicznymi na SKP). Chcąc zadbać o komfort klienta do naszych usług dołączamy książkę serwisową, dzięki której łatwiej jest pilnować historii wykonywanych napraw.

Poza usługami w ofercie posiadamy akcesoria samochodowe m.in: wycieraczki, żarówki, xenon, alarmy, sterowniki zamków, moduły DRL.

Oferujemy możliwość wypożyczenia pojazdu zastępczego dla klientów naszego serwisu.

W 2018r. dołączyliśmy do sieci PROFIAUTO SERWIS.

W niedługiej przyszłości zechcemy realizować kolejne plany związane z poszerzaniem zakresu wykonywanych usług.

Ostatecznie zależy nam, by warsztat PIT STOP był osobistym lekarzem dla Twojego auta :-)

Serdecznie zapraszamy do współpracy :-)

nabicie klimatyzacji zamość

Już teraz umów się na wizytę w naszym warsztacie!

ul. Starowiejska 8, 22-400 Zamość, Polska
515-840-869, 535-144-686

Godziny otwarcia

Copyright © WGB Group 2019 | Projekt i wykonanie montaż cb radia zamość WGB Group

montaż car audio zamość światła dzienne zamość montaż taxi zamość zabudowy cb radia zamość serwis DPF zamość montaż instalacji lpg zamość

serwis instalacji lpg zamość Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.