Kasowanie inspekcji serwisowych

Inspekcja serwisowa – komunikat przypominający o przeglądzie, najczęściej wymianie oleju. Występuje w zdecydowanej większości pojazdów.

W niektórych jest to prosty komunikat wyświetlający się w liczniku. Są również pojazdy, które tę funkcję mają znacznie bardziej rozbudowaną. W tymże przypadku kierowca w menu pojazdu ma dostęp do danych dotyczących np.: terminu wymiany oleju, terminu wymiany kloców hamulcowych, terminu wykonania przeglądu pojazdu według zaleceń producenta.

Ponadto pojazdy marek premium posiadają elektroniczną książkę przeglądów – dane zapisane w pojeździe dotyczące całej historii serwisowej. Poza ASO aktualizowanie elektronicznych książek przeglądów można robić wyłącznie dzięki technologii PASS THRU (diagnostyka on-line z wykorzystaniem oprogramowania producenta).

Wykonujemy usługę kasowania inspekcji olejowych, serwisowych oraz programowanie interwałów serwisowych w menu pojazdu.

Obsługujemy elektroniczne książki przeglądów.

diagnostyka komputerowa Zamość
Już teraz umów się na wizytę w naszym warsztacie samochodowym w Zamościu! Nasi doświadczeni mechanicy czekają na Ciebie.

Zapraszamy!

Diagnostyka komputerowa Zamość, Instalacje lpg Zamość, Klimatyzacja samochodowa Zamość, Mechanik samochodowy Zamość, Warsztat samochodowy Zamość

Polecam program do warsztatu samochodowego Warsztat24.com, na którym pracuję od lat
instalacje lpg Zamość

Dane kontaktowe

ul. Starowiejska 8, 22-400 Zamość,
515-840-869, 535-144-686

ul. Graniczna 2B, 22-400 Zamość,
570-551-408, 604-561-681


pitstop.zamosc@gmail.com

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00-17:00
Sob: nieczynne
Niedziela: nieczynne
1598163

Nawigacja

Copyright 2022 © PIT STOP S.C.Projekt i wykonanie  klimatyzacja samochodowa Zamość WGB-Group

diagnostyka komputerowa Zamość

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.