Kasowanie inspekcji serwisowych

Inspekcja serwisowa – komunikat przypominający o przeglądzie, najczęściej wymianie oleju. Występuje w zdecydowanej większości pojazdów.

W niektórych jest to prosty komunikat wyświetlający się w liczniku. Są również pojazdy, które tę funkcję mają znacznie bardziej rozbudowaną. W tymże przypadku kierowca w menu pojazdu ma dostęp do danych dotyczących np.: terminu wymiany oleju, terminu wymiany kloców hamulcowych, terminu wykonania przeglądu pojazdu według zaleceń producenta.

Ponadto pojazdy marek premium posiadają elektroniczną książkę przeglądów – dane zapisane w pojeździe dotyczące całej historii serwisowej. Poza ASO aktualizowanie elektronicznych książek przeglądów można robić wyłącznie dzięki technologii PASS THRU (diagnostyka on-line z wykorzystaniem oprogramowania producenta).

Wykonujemy usługę kasowania inspekcji olejowych, serwisowych oraz programowanie interwałów serwisowych w menu pojazdu.

Obsługujemy elektroniczne książki przeglądów.

diagnostyka komputerowa Zamość
Już teraz umów się na wizytę w naszym warsztacie samochodowym w Zamościu! Nasi doświadczeni mechanicy czekają na Ciebie.

Serdecznie
zapraszamy!

Diagnostyka komputerowa Zamość, Instalacje lpg Zamość, Klimatyzacja samochodowa Zamość, Mechanik samochodowy Zamość, Warsztat samochodowy Zamość

Dane kontaktowe

ul. Starowiejska 8, 22-400 Zamość,
515-840-869, 535-144-686

ul. Graniczna 2B, 22-400 Zamość,
570-551-408, 604-561-681


pitstop.zamosc@gmail.com

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00-17:00
Sob: nieczynne
Niedziela: nieczynne
1522250

Nawigacja

Copyright 2022 © PIT STOP S.C.Projekt i wykonanie  instalacje lpg Zamość WGB-Group

mechanik samochodowy Zamość

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.