auto elektronika zamość

autoelektronika zamość

diagnostyka zamość

elektryka samochodowa zamość serwis klimatyzacji zamość nabicie klimatyzacji zamość

Rodzina sterowników sekwencyjnego wtrysku gazu NEVO powstała na bazie sprawdzonego i niezawodnego systemu DIEGO. Zaawansowana i najnowsza technologicznie konstrukcja oparta jest na dwurdzeniowym procesorze dedykowanym dla przemysłu samochodowego - AUTOMOTIVE - co ułatwia precyzyjne sterowanie procesem spalania paliwa LPG i CNG w nowoczesnych silnikach samochodowych.

Dostępne są również rozwiązania z emulatorem indukcyjnym RL, wykorzystywane przy niezwykle czułych sterownikach benzynowych, sygnalizujących odłączenie wtryskiwaczy benzynowych po zamontowaniu instalacji gazowej w samochodzie.

Nasz system obsługuje samochody najnowszej generacji z ekologiczną funkcją START/STOP.

Pewność działania oraz zwiększone możliwości zagwarantowane zostały poprzez użycie magistrali cyfrowej. Najnowszej generacji rodzina sterowników NEVO zapewnia zarówno obsługę standardowych silników, jak również nowoczesnych rozwiązań m.in.: VALVEMATIC, VALVETRONIC (bez podciśnienia w kolektorze).

Adaptacja OSA (OBD System Adaptation tj. Adaptacja OBD) dostępna jest w sterowniku NEVO PRO z wbudowanym modułem OBD. W instalacjach ze sterownikami NEVO i NEVO PLUS mechanizm OSA jest dostępny po dołożeniu Adaptera OBD v2, produkowanego przez naszą firmę. Mechanizm wykorzystujący dane z OBD pozwala na: dopasowanie składu mieszanki zgodnie ze strategią sterownika benzynowego monitorowanie trybu pracy systemu monitorowanie zaistniałych błędów w sterowniku benzynowym z możliwością ich kasowania

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

montaż cb radia zamość

ionierski sterownik NEVO PRO z wbudowanym modułem OBD. Elektronika przeznaczona do samochodów najnowszej generacji spełniających normy EURO 4/5/6 Sterownik NEVO PRO występuje w wersjach 4, 6, 8 cylindrowych. Posiada kompaktową konstrukcję z nowoczesną, hermetyczną obudową. Łatwy i szybki montaż urządzenia pozwala na zoptymalizowanie czasu pracy montażysty.

NEVO PRO, podobnie jak sterownik NEVO PLUS, umożliwia: odczyt sygnałów analogowych (np. Sond Lambda) i podłączenie przetwornika PPO* w samochodach typu Valvetronic. Dysponuje również konfigurowalnym wyjściem 12V umożliwiającym poprzez przekaźnik np. rozłączenie pompy paliwa.

WBUDOWANY MODUŁ OBD

Ze względu na posiadanie wbudowanego modułu OBD montażysta ma możliwość odczytów parametrów silnika m.in. szerokopasmowych Sond Lambda (UEGO), odczytu ramek zamrożonych i kasowania błędów silnika.

Obsługuje następujące protokoły OBD:

 • ISO9141
 • KWP2000slow
 • KWP2000fast
 • CAN_11bitID_500kbps
 • CAN_29bitID_500kbps
 • CAN_11bitID_250kbps
 • CAN_29bitID_250kbps

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

montaż car audio zamość

Rozszerzona wersja sterownika NEVO posiadająca 2 złącza. Sterownik NEVO PLUS występuje w wersjach 4, 6, 8 cylindrowych. Używając dodatkowo wiązki master-slave można zamontować sterowniki w samochodach m.in. 10- lub 12-cylindrowych. Modułowe rozwiązanie pozwala na dołożenie wiązki szarej do już zamontowanej w samochodzie wiązki czarnej i szybką podmianę sterownika na wersję NEVO PLUS.

Sterownik dodatkowo posiada: funkcję odczytu sygnałów analogowych np. Sond Lambda, możliwość podłączenia przetwornika PPO* w samochodach typu Valvetronic. Ponadto dysponuje konfigurowalnym wyjściem 12V, umożliwiającym poprzez przekaźnik np. rozłączenie pompy paliwa. Opcjonalnie można podłączyć zewnętrzny czujnik temperatury reduktora lub temperatury gazu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

światła dzienne zamość

Najmniejszy sterownik z rodziny NEVO. Dedykowany dla samochodów 3-4 cylindrowych. Posiada kompaktowa konstrukcję. Zaprojektowany do łatwego i szybkiego montażu. Wyposażony w jedno złącze z optymalnie dopasowaną wiązką oraz hermetyczną obudowę, która chroni urządzenie przed ingerencją czynników zewnętrznych.

Podłączenie Adaptera OBD rozszerza funkcjonalność sterownika w zakresie współpracy systemu z modułem OBD auta oraz udostępnia mechanizm adaptacji OSA.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

montaż taxi zamość

RODZINA SAMOCHODOWEJ ELEKTRONIKI

LPG/CNG

Nowa linia sterowników NEVO-SKY powstała jako rezultat działań podjętych w ramach realizacji wizjonerskiego projektu, którego celem było stworzenie urządzeń obsługujących kompleksowo wszystkie rodzaje dostępnych pojazdów. Linia obejmuje sterowniki do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa (DIRECT) oraz sterowniki do samochodów z pośrednim wtryskiem paliwa (MAX). Jest to innowacyjna, uniwersalna platforma przeznaczona dla wszystkich rodzajów silników (kod i marka silnika nie ma znaczenia).

Działanie sterownika opiera się na wykorzystaniu szybkiego, dwurdzeniowego procesora, używanego w branży Automotive. Dzięki niemu sterowniki są precyzyjne i łatwe w obsłudze, oferując wiele narzędzi diagnostycznych przeznaczonych do kalibracji nowoczesnych silników. Wykorzystując najnowszej generacji komponenty, sterowniki z łatwością obsługują współczesne rozwiązania i algorytmy sterowników benzynowych.

System NEVO-SKY wykorzystuje jeden, analogowy czujnik ciśnienia CCT6 (szary). Czujnik posiada nowe 5-pinowe złącze, a konstrukcja zapewnia precyzyjny pomiar ciśnienia i temperatury gazu. NEVO-SKY wspiera trzy panele sterowania (kierowcy), w tym najnowszy, wielokolorowy panel DG7 RGB.

Linia produktów NEVO-SKY posiada jeden, nowy, ulepszony software, który powstał na bazie obecnego programu NEVO, co ułatwia obsługę sterowników dla specjalistów mających doświadczenie z produktami KME. Znaczącym walorem użytkowym oprogramowania jest możliwość jego wykorzystania do obsługi sterowników przeznaczonych zarówno do samochodów z silnikami do bezpośredniego, jak i pośredniego wtrysku paliwa.

Sterowniki z rodziny NEVO-SKY wyposażone są w szczelną obudowę oraz hermetyczne 48-pinowe złącze dedykowane dla branży samochodowej. Obudowa zaprojektowana została na podobieństwo nowoczesnej 8-cylindrowej jednostki napędowej. W budowie wiązki wykorzystano nowe wtyczki, które umożliwiają wyprowadzenie przewodów pod kątem 90 stopni względem osi gniazda. Ułatwia to montaż i ułożenie przewodów w komorze silnika.

Autorskie rozwiązania KME zawarte w rodzinie sterowników NEVO – takie jak OSA, MOSA czy obsługa aut dużej mocy – zostały zachowane i ulepszone w nowej linii NEVO-SKY. W sterownik wbudowano emulatory - np.emulator poziomu paliwa i emulator ciśnienia paliwa - oraz automatyczny kasownik błędów OBD - których obecność nie wymaga konieczności podłączania dodatkowych urządzeń.

W rezultacie zastosowania tych rozwiązań samochód wyposażony w system ze sterownikiem DIRECT lub DIRECT staje się ekologiczny i ekonomiczny, w pełni zachowując oryginalne właściwości trakcyjne samochodu (moc i przyspieszenie).

Wbudowany moduł OBD bsługuje następujące protokoły OBD:

 • ISO9141
 • KWP2000slow
 • KWP2000fast
 • CAN_11bitID_500kbps
 • CAN_29bitID_500kbps
 • CAN_11bitID_250kbps
 • CAN_29bitID_250kbps

Systemy NEVO-SKY poprawnie obsługują auta spełniające normy emisji EURO 4/5/6.

Jedną z najważniejszych cech montażowych, która charakteryzuje urządzenia KME jest modułowość. Dwa systemy (MAX i DIRECT) podsiadają jeden osprzęt (wiązkę, czujnik czy panel sterowania), a sterownik dopasowujemy do rodzaju zasilania auta.

INNOWACYJNY STEROWNIK DLA SILNIKÓW BEZPOŚREDNICH

zabudowy cb radia zamość

Na tle innych, podobnie działających sterowników, DIRECT wyróżnia się budową (np. posiada jedno, ułatwiające montaż złącze) oraz intuicyjnym softwarem, który powstał na bazie obecnego programu NEVO. Dzięki temu każdy specjalista mający doświadczenie z produktami KME prawidłowo skonfiguruje system.

Elektronika DIRECT z nowej linii produktów NEVO-SKY przeznaczona jest do montażu w nowoczesnych i coraz bardziej popularnych autach z bezpośrednim wtryskiem benzyny. DIRECT wytwarzany jest w oparciu o innowacyjną technologię produkcji samochodowych instalacji gazowych oraz z wysokiej jakości komponentów dostępnych na rynku.

ZAAWANSOWANY STEROWNIK DO SILNIKÓW Z POŚREDNIM WTRYSKIEM PALIWA

serwis DPF zamość

MAX to sterownik zamknięty w nowo opracowanej, szczelnej obudowie i - względem sterowników z rodziny NEVO - posiadający nowe możliwości konfiguracyjne. MAX jest częścią innowacyjnej platformy – linii produktów NEVO-SKY, w której różne sterowniki posiadają jeden osprzęt (wiązka, czujnik, panel kierowcy) oraz software.

Dwurdzeniowy procesor umożliwia szybką komunikację oraz realizację wielu funkcji w tym samym czasie. Urządzenie przeznaczone jest do silników z pośrednim wtryskiem paliwa. Nowe funkcje, które wbudowano w sterownik, sprawiają, że z powodzeniem może być wykorzystywany do współpracy z silnikami wysokiej mocy.

montaż instalacji lpg zamość

Już teraz umów się na wizytę w naszym warsztacie!

ul. Starowiejska 8, 22-400 Zamość, Polska
515-840-869, 535-144-686

Godziny otwarcia

Copyright © WGB Group 2019 | Projekt i wykonanie serwis instalacji lpg zamość WGB Group

centralne zamki zamość autoalarmy zamość auto elektronika zamość autoelektronika zamość diagnostyka zamość elektryka samochodowa zamość

serwis klimatyzacji zamość Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.