Car Audio DVD
diagnostyka komputerowa Zamość
Zajmujemy się montażem nagłośnienia oraz sprzętu multimedialnego.

Oferujemy montaż urządzeń Car audio, począwszy od prostych instalacji radioodtwarzaczy, głośników, anten, po bardziej skomplikowane systemy oparte na zewnętrznych wzmacniaczach, aktywnych zwrotnicach czy  procesorach dźwięku.

Montujemy rozbudowane systemy multimedialne umożliwiające korzystanie z dodatkowych monitorów zagłówkowych czy podsufitowych. Podłączamy zmieniarki MP3, do oryginalnych jednostek audio w Twoim samochodzie.

Dla bardziej wymagających wytłumiamy całe pojazdy, przerabiamy tapicerki pod kontem montażu systemów głośnikowych.
Oferujemy montaż radioodbiorników w standardowych, fabrycznie przygotowanych miejscach, lub w przypadku braku możliwości demontażu oryginalnego odbiornika proponujemy montaż w alternatywnych miejscach (np. schowkach). Dodatkowo oferujemy montaż  interfejsów, zmieniarek MP3 i innych akcesoriów. Posiadamy różne adaptery, separatory i wzmacniacze antenowe, ramki, które umożliwią montaż radioodtwarzacza w Twoim samochodzie oraz oryginalne lub dedykowane anteny radiowe pasujące do Twojego pojazdu.

Oferujemy pełny zakres usług związany z konfiguracją, montażem i regulacją wzmacniaczy i akcesoriów. Proponujemy dodatkowo usługi z zakresu zabudowy i podświetlenia przestrzeni bagażowej.
instalacje lpg Zamość
Już teraz umów się na wizytę w naszym warsztacie samochodowym w Zamościu! Nasi doświadczeni mechanicy czekają na Ciebie.

Zapraszamy!

Diagnostyka komputerowa Zamość, Instalacje lpg Zamość, Klimatyzacja samochodowa Zamość, Mechanik samochodowy Zamość, Warsztat samochodowy Zamość

Polecam program do warsztatu samochodowego Warsztat24.com, na którym pracuję od lat
klimatyzacja samochodowa Zamość

Dane kontaktowe

ul. Starowiejska 8, 22-400 Zamość,
515-840-869, 535-144-686

ul. Graniczna 2B, 22-400 Zamość,
570-551-408, 604-561-681


pitstop.zamosc@gmail.com

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00-17:00
Sob: nieczynne
Niedziela: nieczynne
1628552

Nawigacja

Copyright 2022 © PIT STOP S.C.Projekt i wykonanie  mechanik samochodowy Zamość WGB-Group

instalacje lpg Zamość

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.