Profesjonalne zabudowy CB
diagnostyka komputerowa Zamość
Wykonujemy zabudowy CB Radio w schowkach, otworach, wnękach, popielniczkach w każdym typie pojazdu. Jesteśmy w stanie zamontować radio wedle życzenia klienta.

Montaż polega na zamontowaniu panelu radia w wybranym widocznym miejscu (popielniczce, schowku itp.). Centralka sterująca umieszczona jest pod kokpitem i niewidoczna dla użytkownika. Klient, po zamontowaniu, ma do wyboru możliwość korzystania ze standardowego mikrofonu „gruszki” do nadawania lub może wybrac bardziej rozbudowany system. Ten drugi charakteryzuje się tym, że mikrofon i głośnik są ukryte, a w wybranym przez klienta miejscu znajduje się przycisk do włączenia nadawania (odpowiadający przyciskowi w mikrofonie). Zasada korzystania z takiego rozwiązania jest podobna jak w zestawie głośnomówiącym tj. mówimy się nie odrywając skupienia w czasie prowadzenia pojazdu, ograniczamy się jedynie do naciśnięcia ukrytego przycisku do nadawania (ukrytym np. pod mieszkiem drążka zmiany biegów). Ceny ustalamy indywidualnie na miejscu. Są one zależne od rodzaju zabudowy i pojazdu.
W ofercie kilka rodzai zabudów, tj.:

CB Radio YOSAN CB-100. Panel sterujący zabudowany w dowolnym, możliwym do montażu, miejscu wybranym przez właściciela samochodu, system nadawania bez tradycyjnego mikrofonu, antena na magnes lub na stałe. Instalacja zasilająca i antenowa oraz centralka ukryta pod plastikami i kokpitem. Wszystko estetycznie wykończone i dopracowane.

CB Radio PRESIDENT HARRY II- Radio zostaje zmodyfikowane do tego stopnia, że panel sterujący zostaje oddzielony od płyty głównej. Daje nam to możliwość zamontowania panelu w dowolnym miejscu (jak w przypadku radia Yosan), centralna główna natomiast schowana jest pod kokpitem w miejscu niewidocznym. Stosujemy również system nadawania bez tradycyjnego mikrofonu. Antena do wyboru: magnesowa lub montażowa na stałe.

CB Radio (model do ustalenia), gdzie użytkownik operuje tylko dwoma potencjometrami. Rozwiązanie optymalne, dla każdego, kto ceni sobie prostotę użytkowania. W dowolnym miejscu montujemy dwa potencjometry (pokrętła), z czego jednym uruchamiamy radio i ustawiamy głośność, drugim natomiast regulujemy blokadę szumów lub włączamy automatyczną blokadę szumów ASQ. Cała centralka sterująca jest schowana pod deską rozdzielczą, mikrofon jak w przypadkach poprzednich zabudowany z ukrytym przyciskiem do nadawania. Do uzgodnienia jest jedynie opcja zmiany kanałów, tzn. albo zostawiamy kanał 19 na stałe, albo montujemy w ustalonym miejscu mikro styki do zmiany kanałów. 
Ten rodzaj zabudowy charakteryzuje się bardzo małą ingerencją w modyfikację pojazdu, robienie dodatkowych otworów itp.
instalacje lpg Zamość
klimatyzacja samochodowa Zamość
Jest to rozwiązanie perfekcyjne ! Dzięki tej opcji możemy mieć CB radio, którego nie widać. W każdym samochodzie starym lub nowym, prostym lub w klasie premium.
CB Radio LEGEND III. Rozmowa przez to radio to sama przyjemność. NIestety nie da się go rozdzielić jak w przypadku radia Harry II dlatego proponujemy je do samochodów, w których jest możliwość wbudowania tego modelu w całości. W opcji montujemy system nadawania bez tradycyjnego mikrofonu jak w każdym z przypadków oraz antenę magnesową lub na stałe. 

W przypadku każdego montażu instalujemy głośnik zewnętrzny dla wyraźnego odsłuchu. Miejsce montażu każdego z widocznych elementów ściśle ustalamy z właścicielem pojazdu przed montażem.

Na sprzęt z montażem udzielamy 2-letniej gwarancji.

Ceny ustalamy indywidualnie po oględzinach pojazdu oraz wyborze rodzaju zabudowy.
mechanik samochodowy Zamość
Już teraz umów się na wizytę w naszym warsztacie samochodowym w Zamościu! Nasi doświadczeni mechanicy czekają na Ciebie.

Zapraszamy!

Diagnostyka komputerowa Zamość, Instalacje lpg Zamość, Klimatyzacja samochodowa Zamość, Mechanik samochodowy Zamość, Warsztat samochodowy Zamość

Polecam program do warsztatu samochodowego Warsztat24.com, na którym pracuję od lat
warsztat samochodowy Zamość

Dane kontaktowe

ul. Starowiejska 8, 22-400 Zamość,
515-840-869, 535-144-686

ul. Graniczna 2B, 22-400 Zamość,
570-551-408, 604-561-681


pitstop.zamosc@gmail.com

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00-17:00
Sob: nieczynne
Niedziela: nieczynne
1643122

Nawigacja

Copyright 2022 © PIT STOP S.C.Projekt i wykonanie  diagnostyka komputerowa Zamość WGB-Group

mechanik samochodowy Zamość

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.