Profesjonalne zabudowy CB
diagnostyka komputerowa Zamość
Wykonujemy zabudowy CB Radio w schowkach, otworach, wnękach, popielniczkach w każdym typie pojazdu. Jesteśmy w stanie zamontować radio wedle życzenia klienta.

Montaż polega na zamontowaniu panelu radia w wybranym widocznym miejscu (popielniczce, schowku itp.). Centralka sterująca umieszczona jest pod kokpitem i niewidoczna dla użytkownika. Klient, po zamontowaniu, ma do wyboru możliwość korzystania ze standardowego mikrofonu „gruszki” do nadawania lub może wybrac bardziej rozbudowany system. Ten drugi charakteryzuje się tym, że mikrofon i głośnik są ukryte, a w wybranym przez klienta miejscu znajduje się przycisk do włączenia nadawania (odpowiadający przyciskowi w mikrofonie). Zasada korzystania z takiego rozwiązania jest podobna jak w zestawie głośnomówiącym tj. mówimy się nie odrywając skupienia w czasie prowadzenia pojazdu, ograniczamy się jedynie do naciśnięcia ukrytego przycisku do nadawania (ukrytym np. pod mieszkiem drążka zmiany biegów). Ceny ustalamy indywidualnie na miejscu. Są one zależne od rodzaju zabudowy i pojazdu.
W ofercie kilka rodzai zabudów, tj.:

CB Radio YOSAN CB-100. Panel sterujący zabudowany w dowolnym, możliwym do montażu, miejscu wybranym przez właściciela samochodu, system nadawania bez tradycyjnego mikrofonu, antena na magnes lub na stałe. Instalacja zasilająca i antenowa oraz centralka ukryta pod plastikami i kokpitem. Wszystko estetycznie wykończone i dopracowane.

CB Radio PRESIDENT HARRY II- Radio zostaje zmodyfikowane do tego stopnia, że panel sterujący zostaje oddzielony od płyty głównej. Daje nam to możliwość zamontowania panelu w dowolnym miejscu (jak w przypadku radia Yosan), centralna główna natomiast schowana jest pod kokpitem w miejscu niewidocznym. Stosujemy również system nadawania bez tradycyjnego mikrofonu. Antena do wyboru: magnesowa lub montażowa na stałe.

CB Radio (model do ustalenia), gdzie użytkownik operuje tylko dwoma potencjometrami. Rozwiązanie optymalne, dla każdego, kto ceni sobie prostotę użytkowania. W dowolnym miejscu montujemy dwa potencjometry (pokrętła), z czego jednym uruchamiamy radio i ustawiamy głośność, drugim natomiast regulujemy blokadę szumów lub włączamy automatyczną blokadę szumów ASQ. Cała centralka sterująca jest schowana pod deską rozdzielczą, mikrofon jak w przypadkach poprzednich zabudowany z ukrytym przyciskiem do nadawania. Do uzgodnienia jest jedynie opcja zmiany kanałów, tzn. albo zostawiamy kanał 19 na stałe, albo montujemy w ustalonym miejscu mikro styki do zmiany kanałów. 
Ten rodzaj zabudowy charakteryzuje się bardzo małą ingerencją w modyfikację pojazdu, robienie dodatkowych otworów itp.
instalacje lpg Zamość
klimatyzacja samochodowa Zamość
Jest to rozwiązanie perfekcyjne ! Dzięki tej opcji możemy mieć CB radio, którego nie widać. W każdym samochodzie starym lub nowym, prostym lub w klasie premium.
CB Radio LEGEND III. Rozmowa przez to radio to sama przyjemność. NIestety nie da się go rozdzielić jak w przypadku radia Harry II dlatego proponujemy je do samochodów, w których jest możliwość wbudowania tego modelu w całości. W opcji montujemy system nadawania bez tradycyjnego mikrofonu jak w każdym z przypadków oraz antenę magnesową lub na stałe. 

W przypadku każdego montażu instalujemy głośnik zewnętrzny dla wyraźnego odsłuchu. Miejsce montażu każdego z widocznych elementów ściśle ustalamy z właścicielem pojazdu przed montażem.

Na sprzęt z montażem udzielamy 2-letniej gwarancji.

Ceny ustalamy indywidualnie po oględzinach pojazdu oraz wyborze rodzaju zabudowy.
mechanik samochodowy Zamość
Już teraz umów się na wizytę w naszym warsztacie samochodowym w Zamościu! Nasi doświadczeni mechanicy czekają na Ciebie.

Serdecznie
zapraszamy!

Diagnostyka komputerowa Zamość, Instalacje lpg Zamość, Klimatyzacja samochodowa Zamość, Mechanik samochodowy Zamość, Warsztat samochodowy Zamość

Dane kontaktowe

ul. Starowiejska 8, 22-400 Zamość,
515-840-869, 535-144-686

ul. Graniczna 2B, 22-400 Zamość,
570-551-408, 604-561-681


pitstop.zamosc@gmail.com

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00-17:00
Sob: nieczynne
Niedziela: nieczynne
1522242

Nawigacja

Copyright 2022 © PIT STOP S.C.Projekt i wykonanie  warsztat samochodowy Zamość WGB-Group

instalacje lpg Zamość

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.