auto elektronika zamość

MODUŁ ŚWIATEŁ DO JAZDY DZIENNEJ - DRL

W naszej ofercie znajduje się również możliwość doposażenia auta w „Moduł do jazdy dziennej” (DRL). Jest to niewielkie urządzenie dzięki któremu nie musimy pamiętać już o włączeniu świateł po uruchomieniu silnika. Główną zaletą jest mniejszy pobór prądu niż przy standardowym oświetleniu koniecznym do poruszania się po drodze. Zasada działania takiego modułu jest bardzo prosta. Po ok 5s. od chwili rozruchu silnika zostają włączone światła drogowe (długie) które świecą tylko w 30% swojej mocy przy czym nie zostają załączone światła z tyłu samochodu ani podświetlenie deski rozdzielczej. Dzięki temu zamiast 6 żarówek świecą się 2 ze zmniejszonym strumieniem światła. W momencie gdy chcemy wyłączyć moduł i skorzystać z fabrycznego oświetlenia używamy standardowego przełącznika świateł w naszym samochodzie. Po włączeniu świateł pozycyjnych moduł zostaje dezaktywowany. Urządzenie rewelacyjnie spisuje się również w autach wyposażonych w czujnik zmierzchu, ponieważ w dzień świecą światła dzienne a w nocy automatycznie włączają się światła mijania.

Jest jeszcze wiele innych zalet takiego rozwiązania, min.
  • Pewność że nie zapomnimy o włączeniu świateł,
  • Zmniejszona eksploatacja lamp które z czasem ulegają wypaleniu,
  • Większa żywotność palników i soczewek ksenonowych,
  • Zwiększenie żywotności akumulatora i alternatora (zwłaszcza w zimie),
  • Oszczędność paliwa.
  • Zajmujemy się również montażem świateł do jazdy dziennej LED.
diagnostyka zamość
elektryka samochodowa zamość

Już teraz umów się na wizytę w naszym warsztacie!

ul. Starowiejska 8, 22-400 Zamość, Polska
515-840-869, 535-144-686

Godziny otwarcia

Copyright © WGB Group 2019 | Projekt i wykonanie serwis klimatyzacji zamość WGB Group

nabicie klimatyzacji zamość montaż cb radia zamość montaż car audio zamość światła dzienne zamość montaż taxi zamość zabudowy cb radia zamość

serwis DPF zamość Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.