auto elektronika zamość

KASOWANIE INSPEKCJI SERWISOWYCH

VW wyposażył swoje pojazdy w funkcję przypominającą kierowcy o konieczności wymiany oleju po przejechaniu określonej liczby kilometrów, w funkcję przypominającą o przeglądzie technicznym - również uzależnioną od przebiegu, jak również w funkcję przypominającą o przeglądzie technicznym - związaną z upływem określonego czasu. Poniższa procedura wyjaśnia jak kasować komunikaty o konieczności wymiany oleju jak również o konieczności przeprowadzenia przeglądu technicznego przy pomocy programu VAG-COM:

Dodatkowo pojazdy marki VW wyposażono w układ oceniający stopień zużycia oleju i wyliczający czas pozostały do pojawienia się w zestawie wskaźników komunikatu: SERVICE. Wykorzystywane są przy tym informacje przesyłane m.in. przez: czujnik temperatury i poziomu oleju (G266), czujnik prędkościomierza (G22) czy też czujnik skoku iglicy (G80) w przypadku silników diesla. W niektórych pojazdach oprogramowanie VAG-COM oprócz kasowania inspekcji, pozwala także na wybór (zaprogramowanie) takich okresów międzyobsługowych, które będą uwzględniały sposób eksploatacji pojazdu (zmienny okres międzyobsługowy) oraz takich, które będą niezależne od stylu jazdy (stały okres międzyobsługowy). Istnieje też możliwość całkowitego wyłączenia komunikatów o inspekcji serwisowej.
diagnostyka zamość

Już teraz umów się na wizytę w naszym warsztacie!

ul. Starowiejska 8, 22-400 Zamość, Polska
515-840-869, 535-144-686

Godziny otwarcia

Copyright © WGB Group 2019 | Projekt i wykonanie elektryka samochodowa zamość WGB Group

serwis klimatyzacji zamość nabicie klimatyzacji zamość montaż cb radia zamość montaż car audio zamość światła dzienne zamość montaż taxi zamość

zabudowy cb radia zamość Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.